Osiągnięcia

Medale na Mistrzostwach Świata

🏆 Nasi zawodnicy z medalami Mistrzostw Świata

🏆 Troje naszych zawodników wzięło udziął w Mistrzostwach Świata kadetów w Grapplingu United World Wrestling. Zuzanna Kowalska zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kat. Gi oraz vice-Mistrzyni Świata w kategorii NoGi. Jakub Wolski zdobył w kat. tytuł vice-Mistrza Świata oraz brązowy medal w kat. NoGi💥

Pierwsze miejsce w kat. Junior na XIX MP ADCC

🏆 Pierwsze miejsce w kat. Junior na XIX MP ADCC

🏆Drużynowo Dragon's Den / Ze Radiola Poland zajmuje PIERWSZE🥇 miejsce w kategorii JUNIORÓW na XIX Mistrzostwach Polski 🇵🇱 ADCC💥

🏆 VI Mistrzostwach Polski 🇵🇱 BJJ

🏆 VI Mistrzostwach Polski 🇵🇱 BJJ

💥Dragon's Den / Ze Radiola Poland na pierwszym miejscu🥇 drużynowo na🏆 VI Mistrzostwach Polski 🇵🇱 BJJ 🥋 Dzieci i Młodzieży.

Drugie Miejsce w kat. Junior na XVIII Pucharze Polski ADCC

Drugie Miejsce w kat. Junior na XVIII Pucharze Polski ADCC

zawodnicy Dragon's Den Fight Club walczyli na XVIII Pucharze Polski ADCC Poland. Jest to jedna z dwóch najważniejszych imprez no-gi w kraju. Drużynowo dorośli zajęli trzecie a dzieci drugie miejsce.

Pierwsze miejsce na X GP BJJ

🏆 Pierwsze miejsce drużynowo na X Grand Prix BJJ

🏆 Nasi zawodnicy wywalczyli pierwsze miejsce 🥇 w klasyfikacji drużynowej na dzisiątej edycji Grand Prix Polski 🇵🇱 w BJJ🥋. Zawody odbyły się 5.03.2023 w Mińsku Mazowieckim.

Pierwsze miejsce na XIII Grappler Cup

🏆 Pierwsze miejsce drużynowo na XIII Grapper Cup

🏆 Po raz kolejny zdobywamy drużynowe złoto 🥇 na turnieju Grapper Cup. Trzynasta edycja odbyła się 8.10.2022 w Mińsku Mazowieckim.

Copyright © Dragon's Den Fight Club 2021

Klauzula RODO