FAQ

Co jest potrzebne do udziału w zajęciach sportowych dla dzieci?

Rodzic, przychodząc do naszej szkoły sztuk walki dla dzieci w Warszawie, wypełnia pisemną zgodę na udział dziecka w zajęciach. Dodatkowo prosimy o doniesienie zaświadczenia od lekarza rodzinnego, które stwierdza, że nie ma przeciwwskazań do uprawiania danej dyscypliny.

Jaki strój obowiązuje na zajęciach?

Na pierwsze zajęcia odpowiedni będzie zwykły strój sportowy. W wypadku judo i brazylijskiego jiu-jitsu docelowo należy kupić dla dziecka judogi (kimono do judo). Można je nabyć w dużych sklepach sportowych. Na pozostałych zajęciach dzieci ćwiczą w stroju sportowym.

Czy można zobaczyć, jak wygląda trening w naszej szkole sztuk walki dla dzieci w Warszawie?

Można przyjść obejrzeć trening. Dziecko może również wziąć udział w pierwszym bezpłatnym treningu i samo przekonać się, czy odpowiada mu taka forma aktywności.

Czy w treningach sztuk walki biorą udział również dziewczynki?

Zdecydowanie tak. Choć procentowo jest ich mniej to dziewczynki z powodzeniem biorą udział we wszystkich oferowanych przez nas zajęciach

Co zabrać ze sobą na pierwsze zajęcia?

Na pierwsze zajęcia wystarczą: zwykły strój sportowy, klapki oraz woda do picia. Dzieci ćwiczą boso.

Czy można zobaczyć, jak wygląda trening w naszej szkole sztuk walki dla dzieci w Warszawie?

Rodzice ćwiczą z dziećmi podczas zajęć FAMILY BJJ. W pozostałych zajęciach dzieci uczestniczą same. Rodzice mogą obserwować pierwszy trening, przebywając na sali. Później trener prowadzi zajęcia sam, a na koniec dzieci odbierane są przez rodziców. Ma to duże znaczenie, ponieważ dzieci nie rozpraszają się, nie podchodzą do rodziców i wykonują polecenia trenera.

Copyright © Dragon's Den Fight Club 2021

Klauzula RODO